زبان بدن آنچه بدن می‌گوید

کتاب زبان بدن نوشته‌ی جو ناوارو راهنمای کاملی برای تقویت هوش غیرکلامی است. زبان هر انسانی فقط مجموعه گفتارها و کلماتی نیست که از او می‌شنویم. هر انسانی، زبانِ دیگری به نام زبان بدن دارد که آگاهی از آن می‌تواند ما را به شناخت خوبی از او برساند. آگاهی از حالت‌های مختلف بدن نه‌تنها برای شناخت دیگری، بلکه برای شناخت خود ما و رفتارهایمان ضروری است.

رایگان!

درباب اعتماد به نفس

درک این موضوع که چه دستاوردهای بزرگی به جای استعداد بالا یا مهارت فنی، صرفاً در پی قدرت عجیب رکن اصلی‌ای که آن را اعتمادبه‌نفس ‌می‌نامیم به ارمغان می‌آید، باعث فروتنی و تواضع ما ‌‌می‌شود. ما زمان بسیار زیادی را صرف به دست آوردن اعتمادبه‌نفس در حوزه‌‌های فنی محدود مانند معادلات درجه‌دو یا زیست‌مهندسی، اقتصاد یا پرش با نیزه‌ می‌کنیم. اما نیاز اصلی برای فراگیری گسترۀ وسیع‌‌‌تری از اعتمادبه‌نفس را نادیده ‌می‌گیریم، اعتمادبه‌نفسی که ‌می‌تواند در کارهای مختلف مثل صحبت کردن با غریبه‌‌ها در مهمانی، درخواست ازدواج از شخصی، از غریبه‌ای تقاضای کم کردن صدای موسیقی‌اش را کردن، و تغییر دنیا سودمند باشد

رایگان!

موفقیت یا شکست در نود روز نخست

کتاب حاضر نقشه مورد نیاز مبتدیان برای کسب موفقیت در 90 روز نخست کارشان در راه تجارت بازاریابی شبکه‌ای را در اختیار آن‌ها قرار داده است. کسانی که به‌تازگی وارد این تجارت شده‌اند باید بدانند که چگونگی عملکرد در 90 روز اول از اهمیتی حیاتی برخوردار است چراکه وقتی بتوانند در 90 روز نخست ورود به این کار به موفقیت دست پیدا کنند، نتورک مارکتر ماندن و کسب درامد دلخواهشان را برای باقی عمر تضمین کرده‌اند.

رایگان!

موفقیت نامحدود در 20 روز

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز، یک کتاب جامع درزمینه موفقیت است. اگر این کتاب را با دقت بخوانید و تمرینات آن را به خوبی انجام دهید دیگر مطالب کمی پیدا خواهد شد که برای شما جدید باشد. هر چیزی که یک فرد عادی در زمینه موفقیت نیاز داشته باشد می‌تواند در این کتاب پیدا کند. با خواندن این کتاب تصمیم‌گیری بسیار برای شما راحت‌تر می‌شود و می‌توانید تشخیص دهید که کدام مطلب در زمینه روانشناسی موفقیت اعتبار زیادی دارد و کدام مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد. آنتونی رابینز این کتاب با برنامه‌ریزی دقیقی نوشته شده است به‌طوریکه شما باید آن را در طول ۴ هفته و هر هفته ۵ فصل مطالعه کنید.

رایگان!

یک روز را 365 بار تکرار نکنیم

«یک روز را ۳۶۵ بار تکرار نکنیم» گردآورده‌ای از نوشته‌های نویسندگان و سخنرانان برجسته حوزه خودیاری و موفقیت است که ویژه هر روز سال توسط مسعود لعلی (-۱۳۵۵)، گزیده شده است.

در چند نمونه از این گزیده‌ها می‌خوانیم:

«به‌موقع حمایت می‌شویم؟»

وقتی که می‌گوییم: «من این کار را انجام می‌دهم و دشواری‌های آن را به‌جان می‌خرم»، آن وقت است که همه چیز این جهان به‌حمایت از ما برمی‌خیزد.

رایگان!

معامله گر منضبط

کتاب معامله گر منضبط به قلم مارک داگلاس به شما کمک می‌کند تا بتوانید نگرش یک برنده را در خود ایجاد کنید. این کتاب به روان‌شناسی بازار، معامله‌گری، شناخت خود و کسب اعتماد‌به‌نفس در بازار سهام پرداخته و به شما کمک می‌کند تا دیدی متفاوت نسبت به بازار سهام پیدا کنید و بدانید که برای تبدیل‌شدن به یک معامله‌‌گر موفق، ابتدا باید به خودشناسی بپردازید تا بتوانید در محیط بازار آگاهانه و به دور از ترسْ معاملات خود را انجام دهید.

رایگان!

کتابخانه نیمه شب

تابه‌حال شده در نقطه‌ای از زندگی بایستید و با خودتان بگویید اگر در آن روز تصمیم دیگری می‌گرفتم چه می‌شد؟ پاسخ سوال روشن است، حتماً برایتان پیش آمده است. زندگی مجموعه‌ای از تصمیمات ماست و ما با این‌که در هر بزنگاهی سعی می‌کنیم بهترین تصمیم را داشته باشیم، نمی‌توانیم از تردید فرار کنیم. تردید همیشه با ماست؛ تردید در این که شاید می‌توانستیم بهتر عمل کنیم و تصمیمات درست‌تری بگیریم. همه‌ی ما به محض این‌که پا به دنیای بزرگسالی و حتی نوجوانی می‌گذاریم، مجبور به تصمیم‌گیری هستیم

رایگان!

قورباغه ات را قورت بده

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی، شامل توصیه‌های عملی بسیاری است که به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید. برایان تریسی بهترین ایده‌ها و بینش‌های مدیریت زمان را با هم در 21 مرحله‌ی عملی و سریع ترکیب کرده است. هر فصل کتاب قورباغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog) شامل تمرینات خاصی است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا توصیه‌های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید. کتاب قورباغه‌ات را قورت بده به شما نشان می‌دهد چطور در حرفه‌تان سریع‌تر پیش بروید.

رایگان!